Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Як Угорщина відмовиться від російської нафти. ЄС готує багатомільярдні інвестиції

Як Угорщину змусять відмовитися від російської нафти. Фото: pixabay.com

Як Угорщину змусять відмовитися від російської нафти. Фото: pixabay.com

Єврокомісія та Угорщина ведуть переговори щодо інвестиційної програми, щоб зняти залежність від російських енергоносіїв і схвалити шостий пакет санкцій проти РФ.

Брюссель сподівається вже найближчими днями домовитися з Будапештом щодо ембарго на імпорт російської нафти. Джерела видання El Pais сподіваються, що можлива угода дасть змогу затвердити санкції цього чи наступного тижня.

Єврокомісія вважає, що згоду влади Угорщини буде досягнуто в короткостроковій перспективі завдяки багатомільйонним капіталовкладенням в енергетичну безпеку країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Очікується, що згоду буде досягнуто після схвалення в середу, 18 травня, оновленого плану спільноти щодо швидкого зниження залежності від російських енергоносіїв.

План ЄК передбачає перехідний період для припинення закупівлі палива у РФ деякими державами ЄС. Цей час буде використано для створення нової інфраструктури:

  • у нафтовому секторі це будівництво нових трубопроводів із заходу та півдня ЄС, а також розширення чи збільшення потенціалу вже наявних;
  • у газовому секторі це введення в експлуатацію об'єктів із можливістю транспортування 20 млрд кубометрів газу на рік;
  • у секторі електроенергетики Брюссель оцінює додаткові інвестиції в адаптацію мереж до нових потреб у розмірі 29 млрд євро.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Досі прем'єр Угорщини чинив опір планам Брюсселя щодо введення нафтового ембарго проти росії: Будапешт вимагає для себе 5 років без ембарго на кремлівську нафту та величезні інвестиції в судноплавство та нафтопереробні заводи.

Коментарі

Всі новини