Автокамери дісталися до євробляхерів та іноземців: як це працює

Система автоматичної автофіксації порушень правил дорожнього руху почала реєструвати порушення, які скоїли водії на автівках з іноземними номерами. Це стосуватиметься як іноземців, так і українців за кермом таких авто.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Під час в'їзду іноземця до країни на автівці прикордонник внесе в базу номер авто, ім'я та паспортні дані водія. І якщо він перевищить швидкість, то система автоматично знайде відомості про порушника в базі даних.

Telegram Logo

Під час виїзду з країни іноземець зможе сплатити штраф на кордоні, якщо ж він відмовиться, то йому заборонять в'їзд в Україну.

Якщо ж власником автівки з іноземними номерами є громадянин України й він відмовиться сплачувати штраф, то його дані будуть передані до Державної виконавчої служби для стягнення через арешт майна чи банківських рахунків.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. МВС України 12 березня 2020 року презентувало пілотний проєкт системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері гарантування безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі. Старт роботи нової системи автоматичного контролю порушень ПДР було заплановано на 1 травня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини