Facebook Pixel

Автокамери дісталися до євробляхерів та іноземців: як це працює

Система автоматичної автофіксації порушень правил дорожнього руху почала реєструвати порушення, які скоїли водії на автівках з іноземними номерами. Це стосуватиметься як іноземців, так і українців за кермом таких авто.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Під час в'їзду іноземця до країни на автівці прикордонник внесе в базу номер авто, ім'я та паспортні дані водія. І якщо він перевищить швидкість, то система автоматично знайде відомості про порушника в базі даних.

Telegram Logo

Під час виїзду з країни іноземець зможе сплатити штраф на кордоні, якщо ж він відмовиться, то йому заборонять в'їзд в Україну.

Якщо ж власником автівки з іноземними номерами є громадянин України й він відмовиться сплачувати штраф, то його дані будуть передані до Державної виконавчої служби для стягнення через арешт майна чи банківських рахунків.

Контекст. МВС України 12 березня 2020 року презентувало пілотний проєкт системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері гарантування безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі. Старт роботи нової системи автоматичного контролю порушень ПДР було заплановано на 1 травня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини