Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німецька Wintershall Dea йде з росії. Раніше її підозрювали в причетності до війни

Wintershall Dea піде з росії.  Фото: Pixabay

Wintershall Dea піде з росії. Фото: Pixabay

Наглядова рада Wintershall Dea ухвалила рішення повністю піти з росії. Як повідомив гендиректор компанії Маріо Мехрен, продовження бізнесу Wintershall Dea є недоцільним.

Quote «Агресивна війна росії є несумісною з нашими цінностями. Це зруйнувало співпрацю між росією та Європою. Останніми місяцями російський уряд обмежив діяльність західних компаній у країні. Крім того, зовнішнє втручання в діяльність наших спільних підприємств призвело до того, що Wintershall Dea не може працювати в росії як раніше. Спільні підприємства де-факто зазнали економічної експропріації», — повідомив він.

Збитки від списання російських активів становитимуть 5,3 млрд євро.

Контекст. У квітні 2022 року Wintershall Dea планував зберегти проєкти на росії, бо вихід з терористичної держави загрожував концерну мільярдними втратами.

За даними DW, пізніше Wintershall Dea виявився замішаним у скандалі — концерн запідозрили в причетності до війни. Його звинувачували в постачанні конденсату, який використовується «Газпромом» у виробництві палива для російських військових літаків. У нафтогазовій компанії відкинули підозри.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини