Facebook Pixel

Вступ до Євросоюзу для нас – це найкращий експеримент – представник Philip Morris

Philip Morris виступає за регулювання тютюнового ринку, як є в Євросоюзі. Це дозволить більш передбачено будувати бізнес в Україні.

Про це заявив Михайло Поляков, заступник генерального директора з корпоративних зв’язків «Філіп Морріс Україна», співголова Комітету з питань оподаткування Американської торговельної палати в Україні на Першому інвестиційному форумі 2024 року.

Quote«Для нас це повністю переобладнання виробництва за замовленнями. Це люди, які виробляють ці пачки. Значить, потім другий раз змінюються вимоги. Ті, хто курець, бачили, як змінюється вигляд пачки, тобто чому це не відбулося, наприклад, за один раз, незрозуміло. Потім з'являється ініціатива на третьому заборонити викладку взагалі. Тобто яка логіка була, щоб двічі змінювати вимоги до пачки, щоб її потім сховати під полку?... Тобто тут ситуація в тому, що як забули всі ми інтегруватись в Європейський Союз, це не говорить про те, що ми не маємо, що ми не принесемо Україну в Європейський Союз. Але так чи інакше, ми йдемо до них, а не вони до нас», — розповів Михайло Поляков.

Також компанія сподівається, що держава буде сприяти іноземним інвесторам:

Quote«Ми інвестували $30 млн як компанія в Україну. Тобто ми не чекаємо перемоги. П'ятнадцятого травня була відкрита наша нова фабрика. Вона працює, працює так само, як і весь український бізнес.У нас теж немає жодних преференцій від гендиректора, Налагоджуються всі плани, ми теж не працюємо, як інші не працюють. Тобто ми не шукаємо жодних преференцій, не інвестуємо. Ми дуже, дуже сподіваємось, що держава теж буде сприятливо ставитись до інвесторів, і про нові регулювання читати в газеті «Голос України», як це іноді буває», — резюмував Михайло Поляков.

Нагадаємо, що 15 травня Philip Morris відкрив нову фабрику у Львівській області. Вона замінить закрите підприємство у Харкові. Компанія витратила на будівництво $30 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉