Facebook Pixel

Колишній благодійний фонд Philip Morris розірвав зв’язки з тютюновою галуззю

Колишній благодійний фонд Philip Morris розірвав зв’язки з тютюновою галуззю

Колишній благодійний фонд Philip Morris розірвав зв’язки з тютюновою галуззю

Дослідницький фонд, спочатку заснований Philip Morris International (PMI), більше не прийматиме фінансування від нікотинової промисловості, оскільки він прагне завоювати довіру прихильників боротьби з тютюном. Про це повідомляє Reuters.

Фонд «Світ без тютюнового диму» був створений у 2017 році за підтримки PMI, яка пообіцяла надавати десятки мільйонів доларів щороку протягом 12 років для його функціонування.

У вересні PMI надав остаточний грант у розмірі $122,5 млн, що еквівалентно приблизно трьом з половиною рокам фінансування на основі суми, яку він зобов’язувався передати фонду щороку між 2022 і 2029 роками.

Зараз фонд проведе ребрендинг і знайде нових спонсорів з-поза індустрії, сказав Кліфф Дуглас в інтерв’ю.

Дуглас, давній борець проти тютюну, який приєднався до фонду в жовтні, сказав, що він хоче, щоб він був відновлений як надійний гравець у боротьбі з курінням.

Quote«Будь-який скептицизм щодо нашої незалежності можна розвіяти», — сказав він.

Дуглас вказав на низку прихильників боротьби з тютюном, які позитивно оцінили новий напрямок діяльності фонду. Однак інші групи залишаються скептичними щодо того, чи зможе він оновити свій імідж.

Quote«Незалежно від того, правда це чи ні, Дугласа сприйматимуть як реалізатора програми PMI, а не громадської охорони здоров’я», — сказала виконавча директорка британської благодійної організації охорони здоров’я ASH Дебора Арнотт.

Також вона додала, що роль фонду «непоправно заплямована» фінансуванням PMI.

Йолонда Річардсон, президент і головний виконавчий директор Campaign for Tobacco Free Kids, сказала, що це «смішно» для фонду заявляти про незалежність після отримання значної виплати від PMI. Заявлена мета все ще узгоджується з інтересами компанії, додала вона.

Фонд каже, що його місія полягає в тому, щоб покінчити з курінням, зокрема шляхом дослідження, спрямованого на те, щоб допомогти курцям кинути палити або перейти на альтернативні продукти.

Пропаганда альтернатив куріння для тих, хто не може кинути — відома як підхід до зменшення шкоди і яка підтримується деякими урядами та тютюновою промисловістю, — викликає суперечки.

Всесвітня організація охорони здоров’я стверджує, що вейпи, наприклад, шкідливі для здоров’я. Інші хвилюються, що нові користувачі можуть стати залежними від нікотину.

PMI заявив, що розкол був взаємним, і побажав успіху фонду.

Подякувати 🎉