Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Philip Morris купує шведського виробника запальничок Cricket за $16 млрд

Philip Morris купує виробника запальничок Cricket за $16 млрд. Фото: swedishmatch.com

Philip Morris купує виробника запальничок Cricket за $16 млрд. Фото: swedishmatch.com

Тютюновий концерн Philip Morris International купує Swedish Match AB, найвідомішим брендом якої є запальнички Cricket, за 161,2 млрд шведських крон ($16 млрд).

Про це шведська компанія оголосила в середу, пише The Wall Street Journal.

Американська компанія заплатить по 106 крон грошима за кожну акцію Swedish Match. Це на 39% перевищує їхню вартість на закритті ринку в п'ятницю, 6 травня, тобто за день до повідомлення про початок переговорів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ціна акцій Swedish Match під час торгів у середу підскочила майже на 25% — до 95 крон. Цього року вартість компанії збільшилася на 32% і становить 117 млрд крон.

Котирування паперів Philip Morris з початку поточного року зросли на 4,1% — до $155 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Philip Morris International (PMI) було виділено з Altria у 2008 році, є одним із найбільших світових виробників тютюнових виробів. Компанія випускає сигарети на 39 підприємствах по всьому світу та продає їх на більш як 180 ринках. У портфелі брендів компанії — Marlboro, L&M, Chesterfield, Parliament, Bond Street тощо. PMI також випускає системи нагрівання тютюну Iqos і тютюнові стіки для них. PMI працює окремо від Philip Morris USA, яка виробляє цигарки Marlboro в США і є підрозділом американської тютюнової корпорації Altria.

Swedish Match — великий світовий виробник бездимних тютюнових виробів (снус, жувальний тютюн) і сірників, також випускає сигари та запальнички.

Коментарі

Всі новини