Facebook Pixel

Тютюновий гігант Philip Morris запропонував заборонити сигарети у Великій Британії

Найбільша тютюнова компанія світу — Philip Morris International — закликала уряд Великої Британії заборонити сигарети упродовж десяти років. Керівництво компанії порівняло традиційні сигарети з бензиновими автомобілями, які буде заборонено до продажу в країні з 2030 року.

Як пише Business Insider, Philip Morris має на меті покласти край вживанню традиційних сигарет. Натомість у компанії розраховують, що споживачі перейдуть на електронні сигарети та засоби бездимного нагрівання тютюну (на кшталт IQOS).

Зокрема, Philip Morris оголосила, що впродовж найближчого десятиліття припинить продавати сигарети Marlboro у Великій Британії, які реалізовувала там понад століття.

Telegram Logo

«Ми можемо побачити світ без сигарет. Насправді чим раніше це відбудеться, тим краще для всіх. За правильного регулювання та інформування це (заборона на продаж сигарет — The Page) може з'явитися в деяких країнах уже через 10 років. І проблему буде розв'язано раз і назавжди», — заявив головний виконавчий директор Philip Morris International Яцек Олзак.

Наразі лише чверть доходів Philip Morris припадає на продукцію, яка не пов'язана з тютюновим димом. Однак компанія має намір збільшити цю частку до 50%.

Контекст. Philip Morris International працює окремо від Philip Morris USA, яка виробляє сигарети Marlboro в США і є підрозділом американської тютюнової корпорації Altria. У 2008 році вона відокремилася від Philip Morris USA й нещодавно оголосила про плани щодо перетворення на компанію, яка виступає проти куріння, а також про свій намір придбати британську фармацевтичну компанію Vectura Group, яка виробляє інгалятори для астматиків.

Групи з боротьби з курінням у Великій Британії критикують антитютюнові кроки компанії. Вони звинувачують Philip Morris у тому, що вона прагне позиціювати себе як противника куріння, продовжуючи й надалі продавати традиційні сигарети.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), куріння вбиває понад 8 мільйонів людей на рік.

The Page зібрало кращі світові практики, що дають змогу зменшити вживання тютюну.

Коментарі

Всі новини