Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Зеленського пояснили, навіщо подовжувати воєнний стан одразу на три місяці

Воєнний стан в Україні збираються продовжити на 90 днів – чому саме та стільки. Фото: УНІАН

Воєнний стан в Україні збираються продовжити на 90 днів – чому саме та стільки. Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський запропонував продовжити воєнний стан в Україні одразу на 90 днів, тобто до 23 серпня. Про це йдеться в проєкті закону № 7389.

Як пояснив нардеп від «Слуги народу» Федір Веніславський, необхідність продовження воєнного стану на триваліший період ґрунтується на усвідомленні того, що на звільнення окупованих територій і контрнаступ українських сил потрібно буде більше часу.

Quote«З 24 лютого ми вже двічі продовжували воєнний стан. Зараз ми розуміємо, що ворог зосередився на будівництві фортифікаційних укріплень на територіях, які він тимчасово контролює. Перехід у контрнаступ – це значно складніше завдання, ніж оборона. Тож маємо усвідомлювати, що звільнити всю територію України протягом найближчого місяця ми навряд чи зможемо», – зазначив він.

Також нардеп додав: щоразу, як Україна продовжує цей правовий режим, доводиться інформувати ООН про обмеження конституційних прав і свобод, які ними передбачаються.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Щоб щомісяця не повторювати цю процедуру, є рішення про продовження воєнного стану на 3 місяці. Якщо до цього вдасться звільнити Україну, то ми просто скасуємо воєнний стан», – пояснив Веніславський.

Контекст. 24 лютого президент рф путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Того самого дня в Україні було запроваджено воєнний стан. Тоді Зеленський видав відповідний указ зі строком дії 30 діб, тобто до 25 березня. З 26 березня його знову було продовжено на місяць, а потім — ще на 30 діб.

Коментарі

Всі новини