Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Візи в Болгарію для росіян здорожчають більш як удвічі

Візи для росіян: Болгарія підніме ціну до 80 євро. Фото: Pixabay

Візи для росіян: Болгарія підніме ціну до 80 євро. Фото: Pixabay

Болгарія, згідно з рішенням Євросоюзу, підвищить вартість віз для туристів із рф із 35 до 80 євро. Про це повідомив в.о. міністра туризму країни Ілін Димитров, пише Euractiv.

Quote«Заборонити росіянам в'їзд не вийде, але віза для них подорожчає. Це рішення ЄС, з яким ми не зовсім згодні, але як члени Союзу маємо його виконувати», – пояснив чиновник.

За його словами, попри відсутність прямих рейсів із російських міст у Болгарію з початку року країну відвідали понад 60 тис. громадян рф. Ба більше, за офіційними даними, російські громадяни є власниками більш як 100 тисяч об'єктів на узбережжі Чорного моря в Болгарії.

Quote«Вони в'їжджають через Туреччину, мають серйозні витрати, щоб прибути до Болгарії, але однаково приїжджають», — наголосив Димитров.

Окремо він розповів, що нині в болгарських готелях проживають приблизно 20 тис. українців, які втікали від війни. Влада країни зараз сконцентрувалася на тому, щоб до жовтня встигнути продовжити урядову програму з розміщення українських біженців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: 31 серпня країни-держави ЄС не змогли домовитися про заборону на видавання віз громадянам рф, однак вони дійшли згоди щодо скасування угоди про спрощений візовий режим із країною-агресором. Компромісне рішення полягає в підвищенні вартості шенгенських віз для російських громадян і складнішому процесу їхнього отримання. Після того як рішення голів МЗС країн ЄС набуде чинності, візи зростуть у ціні до 80 євро, а строк розгляду заявок стане тривалішим.

Коментарі

Всі новини