Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС вже наступного тижня може призупинити спрощений візовий режим з рф — Financial Times

ЄС планує наступного тижня призупинити спрощений візовий режим з рф. Фото: dw.com

ЄС планує наступного тижня призупинити спрощений візовий режим з рф. Фото: dw.com

Очільники МЗС країн-членів Європейського союзу наступного тижня можуть призупинити дію угоди про спрощений візовий режим з рф. Про це повідомляє Financial Times.

За даними видання, відповідне рішення міністри можуть ухвалити під час зустрічі у Празі (Чехія), яка відбудеться 30 серпня.

Угода про спрощений візовий режим ЄС з рф передбачає видачу віз на основі взаємності для перебування на термін не більше 90 днів громадянам російської федерації у ЄС та громадян країн Європейського союзу у рф на спрощених умовах. Однак в ЄС планують скасувати цей спрощений порядок надання віз громадянам рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У разі ухвалення ЄС відповідного рішення, громадянам рф доведеться подавати більше документів для отримання віз, що зробить цей процес дорожчим та збільшить час очікування отримання візи.

Quote«Ми повинні надіслати сигнал російському населенню, що ця війна не є нормальною, це неприйнятно», — наголосили в ЄС.

У виданні наголошують, що таке рішення ЄС дозволить скоротити кількість дозволів на подорожі росіянам на тлі пошуку консенсусу між країнами Європи, які або вимагають повної заборони на видачу віз громадянам рф, або виступають категорично проти цього.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Естонія припинила приймати громадян рф із шенгенськими візами, які видала раніше.

Коментарі

Всі новини