Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Як виїжджати закордон чоловікам, на утриманні яких є діти: пояснення Держприкордонслужби

Виїзд закордон чоловікам, на утриманні яких є діти. Фото: 24tv.ua

Виїзд закордон чоловікам, на утриманні яких є діти. Фото: 24tv.ua

Громадянин України, який є батьком трьох і більше дітей, під час воєнного стану може перетинати кордон за наявності свідоцтва про народження дітей (трьох і більше) або нотаріально завірених їхніх копій.

Державна прикордонна служба України опублікувала роз'яснення, які документи має пред'явити під час виїзду за кордон громадянин України, на утриманні якого є троє та більше дітей віком до 18 років, якщо діти перебувають за кордоном.

Статтею 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено окрему категорію — жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє та більше дітей віком до 18 років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Визначальним фактором є не батьківство, а саме утримання трьох і більше дітей», — йдеться у повідомленні.

Для перетину кордону на даній підставі необхідно надати підтвердні документи на утримання трьох і більше дітей віком до 18 років. Такими документами можуть бути:

  • свідоцтва про народження дітей (трьох і більше);
  • або свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю дітей (трьох і більше) та, відповідно, свідоцтва про народження цих дітей;
  • або рішення суду про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей з батьком;
  • або рішення суду про розірвання шлюбу та рішення органу опіки та піклування про визначення місця проживання дітей з батьком;
  • або посвідчення батька багатодітної сім’ї.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Також слід врахувати, що якщо чоловік не проживає однією сім'єю зі своїми дітьми, необхідно надати докази утримання таких дітей.

Підтверджуючими документами можуть бути рішення суду про призначення аліментів на утримання дітей та довідка з виконавчої служби про відсутність заборгованості зі сплати аліментів, розміру сплати таких аліментів.

Коментарі

Всі новини