Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вітренка на посаді глави «Нафтогазу» замінить Чернишов – ЗМІ

Вітренко написав заяву про відставку — ЕП. Фото: Facebook / Юрій Вітренко

Вітренко написав заяву про відставку — ЕП. Фото: Facebook / Юрій Вітренко

«Економічна правда» дізналася про рішення голови «Нафтогазу України» Юрія Вітренка залишити свою посаду. Видання з посиланням на джерела в самій компанії інформує, що він уже написав заяву про звільнення.

Очікується, що новим очільником «Нафтогазу» може стати Олексій Чернишов, який зараз очолює Мінрозвитку громад і територій.

Процедурою передбачено, що звільняти Вітренка з посади мала Наглядова рада «Нафтогазу». Водночас за її відсутності цю роль може взяти на себе Кабмін, який нині виконує функції Наглядової ради.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Щоб уряд міг призначити Чернишова новим керівником НАК, парламент спочатку має звільнити його з посади міністра. Тому не виключений варіант, що замість Вітренка на певний час призначать в.о., а вже згодом Чернишов стане повноцінним головою компанії», — наводить слова свого джерела видання .

Контекст. 8 квітня 2021 року Кабмін відправив у відставку Андрія Коболєва, який керував «Нафтогазом» із 2015 року, і передав керівництво компанією в.о. міністра енергетики Юрію Вітренку. Дії Кабміну викликали обурення та різку критику з боку як самого Коболєва, так і «Нафтогазу», а в США та G7 звільнення Коболєва пов'язали з політикою.

Підписуйтесь на нас в Google News!

30 квітня постановою Кабміну Юрія Вітренка перепризначили головою «Нафтогазу» ще на один рік.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини