Facebook Pixel

Військові облігації, розмитнення авто та іпотека. Федоров розповів про нові послуги в «Дії»

Міністерство цифрової трансформації запускає в «Дії» продаж військових облігацій. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.

За його словами, люди зможуть не просто купити військові облігації в «Дії», а й заробити на цьому, поки їхні гроші використовуватимуться для потреб ЗСУ.

Згодом у жовтні, обіцяє Федоров, в «Дії» планують запустити пільгову іпотеку.

Quote«За кілька кліків в «Дії» можна буде відправити заяву та отримати документ про те, що ви можете взяти цей кредит», — розповів міністр цифрової транспормації.

Ще однією доступною у «Дії» послугою стане розмитнення авто.

Quote«Наразі чекаємо відповідний законопроєкт від Верховної Ради, але технічна частина майже готова», — додав Федоров.

Також наразі фахівці Мінцифри робробляють інтеграцію в «Дію» онлайн-дозволу на виїзд дитини за кордон, завдяки якому один з батьків за взаємного згодою іншого зможе оформити його у застосунку безкоштовно без нотаріуса.

Quote«Велика комплексна антикорупційна послуга, над якою ми працюємо — реєстрація і перереєстрація авто, коли відповідний документи можна буде зробити без походу до центру МВС. Ще є проект по цифровим судам, але ця сфера досить важка для трансформації і в ній ще треба зробити багато фундаментального. Ми вже запустили в застосунку «Дія» сповіщення про судові засідання, але хочемо використовувати штучний інтелект в судах і працюємо над цим разом з Amazon», — поділився міністр цифрової трансформації.

Більше ніяких чиновників у соціальний сфері

Як розповів Михайло Федоров, спеціалісти Мінцифри наразі працюють над трансформацією соціальної сфери, що дозволить зробити автоматичними всі соцпослуги, тобто більше не будуть потрібні чиновники — все відбуватиметься в онлайні.

Quote«Від оформлення статусу ВПО, до отримання пенсій та встановлення інвалідності. Це дуже важка системна реформа, бо вона потребує створення єдиної інформаційної бази. З точки зору державного менеджменту це дуже важливий проект: окрім якісного сервісу для людей, він означає верифікацію інформації і видалення з системи «мертвих душ». А це, в свою чергу — економія грошей на неефективних виплатах, завдяки якій з’являється можливість індексувати інші», — наголосив Федоров.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉