Facebook Pixel

Україна придбала військових облігацій на 600 млн грн за рахунок арештованого російського аміаку

Україна придбала військових облігацій на 600 млн грн за рахунок арештованого аміаку з російської федерації. Про це повідомили у пресслужбі Бюро економічної безпеки України.

Quote«Чергову партію російського аміаку, арештованого співробітниками Бюро економічної безпеки України було реалізовано Національним агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА)», — йдеться у повідомленні.

Після арешту аміаку кошти від нього вирішили максимально швидкого перерахувати на потреби Збройних сил України, тому після погодження Кабінету Міністрів були придбані військові облігації.

Як наголосили в БЕБ, військові облігації є механізмом прямої підтримки бюджету та армії в умовах війни.

Quote«Наразі продано три партії арештованого аміаку на загальну суму понад 910 мільйонів гривень. З них на 600 млн грн вже придбано військові облігації. Спільними зусиллями забезпечуємо фінансування та підтримку ЗСУ. Разом наближаємо нашу перемогу у боротьбі з російським агресором», — повідомив директор БЕБ Вадим Мельник.

Варто зазначити, що співробітники Бюро в межах досудових розслідувань кримінальних проваджень в економічній сфері арештовують майно, яке є власністю компаній та фізособі рф та білорусі. Це роблять для того, щоб унеможливити продаж та виведення російських і білоруських активів за кордон.

Контекст. Військові облігації — це цінні папери, які випускає держава під час воєнного стану. Купуючи облігацію громадяни інвестують гроші у роботу армії та економіки. Існує два види облігацій — дисконтні (мають строк погашення менше року та продаються за ціною нижче номіналу) та купонні (мають строк погашення більше року).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉