Facebook Pixel

У Києві заарештували активи російської компанії на 40 млн грн

Нацполіція арештувала у столиці фірму, зареєстровану на території країни-агресора. Підприємство займалося продажем паливно-мастильних матеріалів та речовин.

Слідчі здійснюють досудове розслідування за фактом фінансування військової агресії російської федерації. У рамках цього розслідування Нацполіція встановила підприємство, кінцевим власником якого є громадянин рф.

Суд наклав арешт на паливно-мастильні матеріали російської компанії — вартість майна склала понад 40 мільйонів гривень. Наразі вилучене передали на потреби Збройних Сил України.

Наразі власнику бізнесу загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Контекст. З початку повномасштабного вторгнення рф, слідчі шукають російський бізнес в Україні. Так, наприклад, Подільська окружна прокуратура Києва передала в управління АРМА арештовані корпоративні права російської компанії на 300 млн грн.

Але заарештовують не тільки в Києві. Раніше суд у Львові заарештував корпоративні права мережі відомих готелів на загальну суму понад 15,5 млн грн і об’єкти нерухомості, якими володів громадянин рф.

Подякувати 🎉