Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський вимагає звільнення військовополонених. В обмін дозволить рф транзит аміаку через Україну

Зеленський дозволить транзит аміаку через Україну після звільнення рф українських військовополонених. Фото: suspilne.media

Зеленський дозволить транзит аміаку через Україну після звільнення рф українських військовополонених. Фото: suspilne.media

Президент України Володимир Зеленський вимагає звільнення Москвою всіх українських військовополонених. Тільки після цього він може дозволити експорт російського аміаку через Україну. Про це він заявив в інтерв'ю Reuters.

За словами українського президента, він запропонував цю домовленість ООН, яка раніше заявила, що Україна повинна дозволити транзит російського аміаку.

Quote«Я проти поставок аміаку з рф через нашу територію. Я б робив це тільки в обмін на наших полонених. Це я пропонував ООН», — заявив Зеленський.

Разом з тим президент наголосив, що українським військовим вдалося взяти у полон сотні представників російських збройних сил під час контрнаступу України в Харківській області. Однак, за словами Зеленського, в рф під вартою перебуватиме більше українських військових, ніж в Україні російських.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерреш заявив, що Україна повинна дозволити експорт російського аміаку через аміакопровід з Тольятті до Одеси, щоб зберегти «зернову угоду», яку рф погрожує розірвати.

Коментарі

Всі новини