Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

10% українців втратили житло через російську війну, а третина населення зазнала матеріальніх втрат

Війна росії з Україною: 10% українців втратили житло. Фото: radiosvoboda.org

Війна росії з Україною: 10% українців втратили житло. Фото: radiosvoboda.org

Третина українців зазнала матеріальних втрат через повномасштабну війну рф в Україні. Про це свідчать дані нового дослідження групи «Рейтинг».

Так, за словами 32% респондентів, вони зазнали матеріальних втрат внаслідок війни, 67% — не зазнали. Серед втрат українці найчастіше називали гроші (36%), житло (23%) та побутову техніку (14%). Ще 7% втратили свійських тварин, 6% — автомобіль, 5% — виробництво, 4% — комерційну нерухомість.

Крім того кожен десятий опитаний зазначив, що його житло було зруйноване (2%) або ж пошкоджене (8%). Ще 5% не знають, що наразі з їхним помешканням. У той же час 85% респондентів зазначили, що ситуація з житлом у них змінилась.

За словами третини тих, чий дім знаходиться на деокупованій території або території бойових дій, їхнє житло пошкоджене. А кожен п’ятий з тих, чиє житло знаходиться у зоні окупації, не знають в якому воно стані.

Скільки українців втратили житло через російську війну

Скільки українців втратили житло через російську війну

При цьому зазначається, що у третині пошкоджених будинків уже проводять роботи з відновлення: 4% почали капітальний ремонт, 27% — частковий. У той же час 66% й досі не почали ніяких робіт.

18% українців, які втратили житло, подали заяву про пошкодження в Дію, 16% — у правоохоронні органи, 15% — у інші державні інституції, 67% — поки не подавали нікуди заяви.

В цілому ж до відбудови країни готові долучитися більшість українців: 42% готові особисто, 49% готові, але не мають можливості. Частіше готовність до відбудови висловлюють мешканці Києва, респонденти віком від 18 до 50 років, чоловіки, більш забезпечені.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини