Facebook Pixel

Значна частина українців зіткнулася з погіршенням здоров'я через війну — дослідження

Більша частина населення України зіткнулася з проблемою погіршення власного фізичного здоров’я з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Про це свідчить нове дослідження групи Рейтинг.

Так, результати дослідження показали, що більше половини опитаних мають проблеми з фізичним здоров’ям, а понад 60% — з психічним.

Quote«Погіршення здоров’я спостерігається серед мешканців деокупованих, прифронтових, зон бойових дій, людей старшого віку, менш забезпечених, тим кому довелося розділитися із сім’єю, та тих, котрі втратили близьких на війні», — йдеться у дослідженні.
Як погіршився стан українців за час війни

Як погіршився стан українців за час війни

У той же час 35% опитаних розповіли, що були змушені тимчасово розділитися зі своєю сім’єю/партнером через війну. З них 12% вже возз’єдналися, а 23% — поки живуть окремо.

Крім того 47% респондентів зазначили, що мають близьких родичів, які служать на війні. Майже 20% повідомили, що мають серед близьких родичів таких, з якими втратили контакт і не знають, де вони наразі перебувають.5% — мають серед близьких загиблих через війну, а 3% — таких, кого примусово депортували в росію або на окуповані території Сходу чи Криму. Ще 7% опитаних зазначили, що особисто або їхні близькі родичі зазнали поранення, каліцтва через воєнні дії.

Подякувати 🎉