Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС відкриває кордони, але тільки щепленим туристам

Євросоюз влітку відкриється для туристів, які мають щеплення проти коронавірусу. Однак йдеться лише про ті вакцини, які затвердило Європейське агентство з лікарських засобів (EMA).

Також тривають дискусії щодо паспортів вакцинації. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, передає New York Times.

Імовірно, першою країною, для якої відкриються кордони ЄС, стануть США, адже в Штатах доволі швидкі темпи вакцинування громадян. Зокрема, між владою ЄС і США ведуться переговори щодо створення сертифікатів вакцинації, які б дали змогу туристам доводити наявність щеплення проти коронавірусу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас президентка Єврокомісії повідомила про відкриття кордонів для всіх, хто щепився проти коронавірусу, без прив'язки до країни.

Quote«Оскільки очевидним є одне: усі 27 держав-членів ЄС беззастережно приймуть усіх, хто щеплений вакцинами, схваленими EMA», — наголосила фон дер Ляєн.

Зокрема, Агентство вже схвалило вакцини, які використовують у США: Moderna, Pfizer/BioNTech та Johnson&Johnson.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак конкретні дати, коли саме можуть відкритися кордони для туристів, або подробиці щодо того, як саме це відбуватиметься, поки що невідомі. Також вона зазначила, що відновлення подорожей залежатиме від епідемічної ситуації.

Крім того, усе ще точаться дискусії щодо того, як практично й технологічно розробити паспорти вакцинації, щоб громадяни могли використовувати їх для подорожей.

Коментарі

Всі новини