Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Велика Британія планує продовжити дію безмитного імпорту сталі з України

Велика Британія планує продовжити дію безмитного імпорту сталі з України. Фото: GMK Center

Велика Британія планує продовжити дію безмитного імпорту сталі з України. Фото: GMK Center

Управління з торговельних засобів правового захисту (TRA) Сполученого Королівства пропонує продовжити тимчасове зупинення тарифів на імпорт гарячекатаного плоского та рулонного прокату з України, дія якого має закінчитися в травні 2023 року. Про це пише GMK.Center

Це рішення пояснюється тим, що внаслідок бойових дій українські виробники сталі навряд чи зможуть поставити значні обсяги сталі та конкурувати з британськими виробниками.

Водночас відомство пропонує продовжити антидемпінгові та компенсаційні мита на китайський гарячекатаний плоский прокат до квітня 2027 року, а також антидемпінгові мита на бразильський, іранський і російський листовий прокат до жовтня 2027 року.

Як повідомляє видання, безмитний імпорт гарячекатаного плоского та рулонного прокату (HRFC) з України до Великої Британії діє з 31 серпня 2022 року. Митні тарифи в розмірі приблизно 50 фунтів/тонна припинили дію на наступні 9 місяців із можливістю подовження.

Окрім того, улітку минулого року Британія скасувала всі мита та квоти на українські товари, встановлені угодою між країнами під час вступу України до СОТ.

За підсумками 2022 року Україна експортувала до Великої Британії 505,3 тис. тонн товарів на $493,6 млн. Чорні метали займають ключову позицію експорту – 45 тис. тонн на $42,1 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини