Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У яких областях України підприємцям працювати небезпечніше

В яких областях України працювати небезпечніше

В яких областях України працювати небезпечніше

Майже 100% опитаних підприємців із Харківської, Тернопільської, Полтавської, Івано-Франківської, Львівської областей з-поміж перешкод їхній діяльності обрали варіант «Небезпечно працювати». Про це свідчать дані дослідження Інституту економічних досліджень і політичних консультацій.

У Дніпропетровській області про небезпеку заявили 80% опитаних, у Запоріжжі – 63%. 0% підприємців вважають умови небезпечними на Закарпатті та Волині, 50% — у Рівненській області.

Перебої з електрикою очолюють список перешкод для ведення бізнесу. Відсоток респондентів, які повідомили про перебої з електроенергією як про перешкоду веденню бізнесу, дещо зріс із 78% у листопаді до 80% у грудні.

Як розповіли в Інституті економічних досліджень, дослідження вказує на те, що бізнес і далі відчуває вплив російського ракетного терору, але адаптується до роботи в таких умовах.

Збір даних для опитування відбувався 13 — 26 грудня, було опитано 551 підприємство з 21 регіону.

Нагадаємо: з-поміж українців, які через війну з рф виїхали до Польщі, 85% планують повернутися в Україну, але тільки 10% думають зробити це найближчим часом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини