МОЗ дозволив лікувати українців із COVID технічним киснем

В Україні будуть застосовувати технічний кисень при лікуванні COVID-19. Фото: УНІАН

В Україні будуть застосовувати технічний кисень при лікуванні COVID-19. Фото: УНІАН

Кабінет міністрів дозволив застосовувати технічний кисень для кисневої підтримки пацієнтів, хворих на коронавірус. Це дозволяється в разі, якщо він повністю відповідає показникам якості медичного кисню.

Як повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров'я, таке рішення ухвалили, щоб зберегти життя українцям, так як киснева терапія — один із обов'язкових заходів у лікуванні пацієнтів із COVID-19. Уряд вже прийняв відповідну постанову.

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, основні показники технічного кисню повинні відповідати специфікації та методиці контролю за основними показниками медичного, що підтвердить відповідний сертифікат, який видає акредитована лабораторія з контролю якості.

Telegram Logo

«Сьогодні ми спостерігаємо збільшення госпіталізацій хворих на COVID-19, уже скоро в регіонах України можуть виникнути проблеми із забезпеченням ліжок киснем. Тому, не чекаючи колапсу, уряд йде на вимушений захід і готовий тимчасово використовувати кисень технічний за умов відповідності його критеріям кисню медичного, що буде підтверджено лабораторно».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

Водночас технічний кисень поставлятимуть у лікувально-профілактичні установи ліцензіати з оптової торгівлі медичними газами, що забезпечить контроль якості технічного кисню та приверне ті компанії, які не мають ліцензій на виробництво медичного кисню.

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що майже в усіх областях країни підвищений рівень госпіталізації пацієнтів із COVID-19, а саме в 22.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини