Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд виділив 175 мільйонів на посилення охорони українського кордону

Уряд вирішив посилити охорону українського кордону. Фото: kmu.gov.ua

Уряд вирішив посилити охорону українського кордону. Фото: kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів виділив 175 млн грн на посилення охорони українського кордону через ускладнення обстановки на українсько-білоруській ділянці кордону. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засідання уряду.

Quote«Розуміючи непросту ситуацію на білорусько-польському кордоні, ми продовжуємо посилювати наші кордони. Не можна виключати, що міграційний дестабілізаційний проєкт може бути поширений на українсько-білоруський кордон. Маємо бути готові до будь-якого сценарію, тому виділяємо 175 млн грн для посилення охоронних заходів українського кордону», — сказав Шмигаль.

Прем’єр також заявив, що використання мігрантів як механізму гібридної агресії – «є верхом зухвальства та антигуманності» й подібній практиці не має бути місця у цивілізованому світі.

Контекст. Міграційна криза на білорусько-польському кордоні триває із серпня. Варшава звинувачує Мінськ у спеціально створеному міграційному тиску в межах ворожих гібридних дій проти Польщі та ЄС.

Днями ситуація критично загострилася. За приблизними підрахунками, наразі поблизу польського кордону з боку Білорусі перебувають приблизно 4 тис. мігрантів. Вони розбили наметові містечка й час від часу вдаються до спроб силового прориву через кордон. Польща ввела надзвичайний стан поблизу кордону та стягнула туди війська для його охорони.

Після повідомлень про кілька тисяч мігрантів на кордоні Білорусі з Польщею влада Литви вирішила запровадити надзвичайний стан на литовсько-білоруському кордоні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини