Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Духовенство ПЦУ та УПЦ погодило «декларацію порозуміння» й закликало ієрархів до діалогу

Духовенство закликало ієрархів до діалогу. Фото: ethos.org.ua

Духовенство закликало ієрархів до діалогу. Фото: ethos.org.ua

Представники духовенства Православної церкви України та Української православної церкви (Московського патріархату) 6 липня 2022 року провели історичну зустріч, під час якої погодили так звану «декларацію порозуміння» й закликали ієрархів розпочати офіційний діалог між УПЦ і ПЦУ.

Про це у Facebook повідомив священник ПЦУ, ректор відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості отець Георгій Коваленко.

За його словами, представники духовенства УПЦ і ПЦУ зібралися в стінах Святої Софії для діалогу, визнаючи загальне прагнення українського суспільства до єдності православ’я та вважаючи його єдність неодмінною умовою єдності народу й запорукою стабільності держави.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Представники духовенства повідомили, що вбачають у міжконфесійних стосунках єдність поглядів «у засудженні війни, яку розв’язала путінська росія проти суверенного народу України».

У ПЦУ та УПЦ також засудили деструктивну позицію московської патріархії, яка «перетворилася на «прислугу» путінського режиму і благословляє російських агресорів на кровопролиття».

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Закликаємо наших ієрархів розпочати офіційний діалог між УПЦ і ПЦУ вже до Дня Хрещення Київської Русі-України, який торік було визначено як День української державності», — написав Коваленко.

Він також додав, що декларація відкрита до підписання та обговорення духовенством і вірянами УПЦ і ПЦУ.

Коментарі

Всі новини