«Укрзалізниця» відповіла на позов Крюківського заводу, звинувативши його в маніпуляції і виготовленні неякісної продукції

«Укрзалізниця» відповіла на 1,4-мільярдний позов Крюківського вагонобудівного заводу, який він подав через те, що УЗ не оплатила замовлені вагони. Остання звинуватила завод в маніпуляції фактами і попросила усунути конструктивні недоліки, які були виявлені в ході експлуатації поїздів виробництва заводу. Про це заявили у пресслужбі підприємства.

«Скільки «Укрзалізниця» купить пасажирських вагонів — визначає річний фінансовий план компанії, а не Крюківський вагонобудівний завод», — підкреслили в компанії.

В «Укрзалізниці» не заперечують, що уклали договір на покупку 54 пасажирських вагонів. Але після цього Кабмін затвердив фінплан підприємства, яким передбачається закупівля всього 20 вагонів — 10 цього і така ж кількість наступного року. «Укрзалізниця» вже внесла заводу аванс за п’ять пасажирських вагонів, з яких три вже поставлені.

Telegram Logo

Компанія чекає від Крюківського вагонобудівного заводу підтвердження того, що інші два вагони класу РІЦ відповідають вимогам курсування в міждержавному сполученні, де ширина колії 1435 мм.

Контекст

  • Госпсуд Києва порушив справу за позовом Крюківського вагонобудівного заводу проти «Укрзалізниці» про стягнення 1,4 млрд грн.
  • Завод заявив, що підприємство порушило чотири договори на поставку 54 пасажирських вагонів, не розрахувалось за 11, які отримало в грудні 2018-го і січні 2019 року, і не сплатило аванси за договорами. Крюківський вагонобудівний завод також стверджує, що «Укрзалізниця» веде завод до банкрутства.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини