Facebook Pixel

Бази відпочинку у «Конча-Заспі» та на узбережжі Азовського моря. «Укрпошта» продасть непрофільні об'єкти

«Укрпошта» вирішила продати перші 30 об'єктів, або 177 одиниць, на суму 82,6 млн грн. Підприємство продаватиме ті об'єкти, які не використовує у своїй господарській діяльності.

Як повідомили у пресслужбі «Укрпошти», на другому етапі підприємство планує продати ще 62 об'єкта загальною вартістю 189 млн грн.

Нерухомість продаватимуть через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі». Серед перших лотів — дві туристичні бази в «Конча-Заспі», що розташовані поруч; три турбази на узбережжі Азовського моря, а також виробничі приміщення у Львові.

За словами генерального директора підприємства Ігоря Смілянського, в «Укрпошти» є понад 12 тис. об'єктів нерухомості, 5 тис. з яких є власністю підприємства.

«Тільки половину з тих, що нам належать, ми використовуємо за призначенням і отримуємо прибуток. Решта — це бази відпочинку, кузні, бані, магазини, склади та інше. На те, щоб їх утримувати, ми щороку витрачаємо близько 10 млн грн».

Ігор Смілянський

Ігор Смілянський

генеральний директор «Укрпошти»

За його словами, підприємство не продаватиме об'єкти собі у збиток або нижче за балансову вартість.

«Ті кошти, які ми отримаємо від продажу, будуть інвестовані в ремонти, оренду нових і кращих приміщень, будівництво нових сортувальних центрів та оновлення інфраструктури», — додав Смілянський.

Контекст. У квітні Ігор Смілянський підписав договір з торговим домом «Укрлада» і ПУМБ на придбання 500 автомобілів Fiat Doblo Maxi. Ціна за договором – майже 8,5 млн євро.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉