Facebook Pixel
IT

«Укрпошта» підключилася до «Дії»: як тепер отримати посилку

Клієнти «Укрпошти» відтепер можуть користуватися електронними документами в застосунку «Дія» для отримання посилок. Це можна робити в усіх комп’ютеризованих відділеннях пошти, повідомив у своєму Telegram-каналі міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Так, з допомогою електронних версій документів ви можете отримати будь-які внутрішні чи міжнародні відправлення, листи та інше без післяплати або з післяплатою до 5 тис. грн.

Водночас клієнт проходитиме верифікацію з допомогою зчитування індивідуального цифрового штрихкоду, який генерує «Дія» для кожного електронного документа.

У пресслужбі «Укрпошти» також зазначили, що «Укрпошта», Міністерство інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації підписали меморандум про взаємодію та співпрацю, який сприятиме розвитку цифрової інфраструктури, оптимізації надання адміністративних послуг і послуг поштового зв'язку.

Фото: «Укрпошта»

Фото: «Укрпошта»

Контекст. Напередодні стало відомо, що «Укрпошта» почала приймати ID-карту й закордонний біометричний паспорт у застосунку «Дія» версії 2.0. для ідентифікації клієнтів у разі отримання посилок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉