Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна отримала благодійний вантаж із 4 тоннами штучного мʼяса

Українським переселенцям передали 4 тонни штучного м’яса

Українським переселенцям передали 4 тонни штучного м’яса

Україна отримала 4 тонни штучного м’яса для внутрішньо переміщених осіб. Продукцію надала каліфорнійська компанія Impossible Foods, яка займається виробництвом інноваційних замінників м’яса на рослинній основі.

Першу партію допомоги направили до міста Кременчук Полтавської області та передали внутрішньо переміщеними сім’ям.

В Impossible Foods наголошують, що їхня продукція містить більше білків, менше жирів і постачається в замороженому вигляді, що дає змогу довше її зберігати. А це саме те, що потрібно українцям для повноцінного здорового харчування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
dsc-0223.jpg

З-поміж наданої українцям Impossible Foods продукції курячі нагетси та ковбасні котлети рослинного походження, виготовлені із соєвої, кокосової олії та інших рослинних інгредієнтів. Вони не містять холестерину та корисніші для споживання, ніж страви з тваринного м’яса.

Quote«Ми дуже вдячні Impossible Foods за співпрацю та підтримку українців у такий складний час. Завдяки благодійній діяльності компанії ми змогли надати допомогу для понад 2000 сімей, що були змушені стати переселенцями у власній країні через нічим не виправдану агресію росії», — зазначив керівник благодійної організації R3ua Петро Бережний.
znimok-ekrana-2022-08-29-o-160715.png


Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини