Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні виявили дуже заразний і смертоносний варіант «Дельти»

Українські вчені виявили небезпечний варіант «Дельта»-штаму в 7 регіонах країни. Фото: Інститут молекулярної біології та генетики

Українські вчені виявили небезпечний варіант «Дельта»-штаму в 7 регіонах країни. Фото: Інститут молекулярної біології та генетики

Вчені Інституту молекулярної біології і генетики НАН виявили циркуляцію в Україні варіанта дельта-штаму коронавірусу, який відрізняється «важким перебігом хвороби, високою контагіозністю і високою смертністю». Варіант AY.122 науковці ідентифікували в зразках заражених українців у низці регіонів країни, до переліку яких входять Дніпро, Полтава, Миколаїв, Одеса та Житомир.

Quote«Високий рівень смертності в Україні (водночас у Росії та Казахстані), порівняно з рівнем смертності в країнах Західної Європи та США, може бути пов’язаний з особливостями штамів «Дельти», що циркулюють на наших теренах, зокрема й варіанта AY.122», — ідеться в повідомленні інституту.

Проте в зразках, наданих науковцям у період із 18 листопада по 1 грудня, не було виявлено жодного випадку «Омікрону». Проте вчені виявили аж 12 різних варіантів «Дельти», які походять зі США, країн — членів ЄС, Ізраїлю, РФ та ін.

Контекст. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, наразі «Омікрон» зафіксували в понад 90 країнах. 18 грудня до них приєдналась і Україна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За минулу добу в Україні коронавірус виявили в 6647 осіб, 1646 — госпіталізували. Від коронавірусу померли 248 осіб, одужали — 14 874.

Коментарі

Всі новини