Facebook Pixel
IT

Українські хакери «привітали» рф з днем РЕБ, зламавши 15 сайтів компаній-партнерів російського ВПК

У день російських засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) українські хакери здійснили низку атак на сайти партнерських компаній «Ремдизель» — виробника броньованих машин «Ахмат».

Про це повідомляє інформаційний ресурс АрміяInform.

Головна сторінка електронного ресурсу фірми «Вторцветмет», який атакували українські хакери

Головна сторінка електронного ресурсу фірми «Вторцветмет», який атакували українські хакери

Щоб «привітати» окупантів із їхнім «святом», хактивісти розмістили на головних сторінках зламаних вебсайтів зображення спалених російських систем РЕБ «Леєр 2» та «Красухи». Крім того, хакери зламали сервери та викрали інформацію з 15 підприємств, які є партнерами російської оборонної промисловості.

Зокрема, постраждали портали компаній «ПромАрматура» та «ИнтерТестСтрой +» з міст Набережні Челни та Митищі відповідно. Обидві ці фірми є партнерами «Ремдизеля».

Також активісти атакували філії компанії «Рамтел», що постачає фарби для російського оборонно-промислового комплексу, а також вебресурс фірми «Вторцветмет», тісно пов'язаної з Ярославським заводом гумових технічних виробів — постачальником шин для цивільних та військових автомобілів Росії. Обидві ці компанії очолював член партії «єдина росія» Сергій Вікторович Даленко.

Нагадаємо, у січні ГУР знищило ІТ-інфраструктуру компанії IPL Consulting, що працювала на російський ОПК.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉