Facebook Pixel

Україна запропонує ЄС створити газовий хаб на базі своїх сховищ — Галущенко

Україна планує створити газовий хаб на базі своїх ПСГ. Скріншот/youtube.com

Україна планує створити газовий хаб на базі своїх ПСГ. Скріншот/youtube.com

Україна запропонує Енергоспільноті створити газовий хаб на базі своїх сховищ для попередження кризових ситуацій у постачанні газу.

Україна запропонує створити газовий хаб на базі своїх ПСГ для забезпечення паливом держав Центральної та Східної Європи, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко на брифінгу підсумків 2021 року та планів на 2022 рік.

Пропозиція буде подана в рамках української ініціативи «Регіональне Енергетичне Партнерство» в Енергоспільноті, де Україна розпочала головування.

Telegram Logo

Розвиток атомної та водневої енергетики в Україні

Герман Галущенко також повідомив, що 5 січня 2022 року Запорізька АЕС вперше в історії вийшла на свою максимальну потужність у 6 190 МВт.

Цього року Міненерго працює над енергостратегією до 2050 року та завершує розробку із західними партнерами водневої стратегії України.

За результатами 2021 року частка «зеленої» енергетики суттєво зросла. Очікується, що вона сягне 13,4% в енергосистемі України.

Він також нагадав, що Україна стала єдиною країною континентальної Європи, яка бере участь у ініціативі США Net Zero Coalition. Очікується, що ця участь дасть Україні доступ до розробок 17 наукових лабораторій Міненерго США.

Коментарі

Всі новини