Facebook Pixel

Україні виділять 200 млн євро на громадський транспорт. У яких містах пройде модернізація

Україна має отримати позику в розмірі 200 млн євро на придбання нових автобусів, тролейбусів, трамваїв і вагонів метро.

Відповідний законопроєкт щодо ратифікації фінансової угоди «Міський громадський транспорт України II» народні депутати зареєстрували 18 листопада, повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

У рамках реалізації проєкту передбачається будівництво та модернізація трамвайних і тролейбусних ліній та інші роботи в містах Черкаси, Біла Церква, Кам'янське, Дніпро, Львів, Кременчук і Запоріжжя.

Telegram Logo

У Мінфіні наголосили, що кошти на закупівлю рухомого складу міського громадського транспорту буде розподілено з-поміж міст України, які стали учасниками цього проєкту, а саме: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса, Чернівці та інші.

Якщо закон буде ухвалено до кінця року, то з 2022 року очікується підписання перших контрактів на постачання нового екологічно безпечного громадського транспорту для міст України.

Проєкт «Міський громадський транспорт України II» є продовженням спільного з Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку проєкту «Міський громадський транспорт України I».

Останній реалізується з травня 2017 року в Києві, Харкові, Луцьку, Одесі, Львові, Запоріжжі, Сумах, Івано-Франківську, Миколаєві, Тернополі та Чернігові.

За час реалізації цього проєкту було укладено контракти на постачання понад 90 тролейбусів і 42 трамвайних вагонів.

Коментарі

Всі новини