Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світовий банк надасть $39 млн на розвиток трамвайної лінії в Києві

Київ отримає $39 млн на продовження лінії швидкісного трамвая до станції метро «Палац спорту» у Києві. Фото: kpt.kyiv.ua

Київ отримає $39 млн на продовження лінії швидкісного трамвая до станції метро «Палац спорту» у Києві. Фото: kpt.kyiv.ua

Уряд схвалив залучення позики від Світового банку розміром $39 млн на будівництво нової трамвайної лінії від вул. Старовокзальної до станції метро «Палац спорту» із заїздом на Вокзальну площу в Києві. Про це повідомляється на сторінці Міністерства інфраструктури у Facebook.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що продовження лінії швидкісного трамвая до центру міста дасть змогу розвантажити червону гілку метро, зокрема й станцію метро «Вокзальна», яка наразі виконує функцію великого транзитного вузла.

Він зазначив, що за умови ефективної та системної роботи місцевої влади, будівництво нової лінії може розпочатися вже наступного року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми закликаємо українські міста активніше працювати над втіленням важливих для наших громадян екоорієнтованих проєктів. Зі свого боку ми гарантуємо підтримку та доступ до всіх можливих інструментів для залучення інвестицій», — заявив Кубраков.

Зазначається, що серед головних переваг реалізації проєкту:

  • поява альтернативного маршруту, який покращить сполучення між мікрорайонами правого берега Києва, Центральним залізничним вокзалом та центром столиці;
  • зменшення навантаження на Святошинсько-Броварську гілку метрополітену;
  • зменшення кількості приватного транспорту в центральних районах міста і, внаслідок цього, зниження рівня заторів;
  • проведення реконструкції вулиць, якими пролягатиме новий трамвайний маршрут;
  • поява нового екологічного транспорту знизить рівень забруднення повітря в центрі Києва.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Позика буде надана в межах Угоди між Україною та Світовим банком щодо розвитку міського громадського транспорту. Наразі Київська міська державна адміністрація завершує підготовку техніко-економічного обґрунтування проєкту.

Коментарі

Всі новини