Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна і «Газпром» уклали мирову угоду по штрафу АМКУ на $7,4 млрд

Фото: facebook Івана Ліщини

Фото: facebook Івана Ліщини

Україна і «Газпром» підписали мирову угоду щодо ініційованого російською компанією міжнародного арбітражу в справі про зобов'язання «Газпрому» сплатити штраф у розмірі близько $7,4 млрд, який був накладений Антимонопольним комітетом України (АМКУ).

«Україна і Газпром підписують мирову угоду в інвестиційному арбітражі. Подробиці угоди я розкривати не можу, оскільки воно конфіденційне, але важливо, що Росія відкликає свої вимоги, а ми не порушуємо свого правила не укладати мирові угоди в інвестиційних арбітражах, за якими Україна повинна була б оплачувати інвестору якусь компенсацію», — написав в facebook заступник міністра юстиції України Іван Ліщина.

Він також зазначив, що підписання цієї угоди відкриває шлях для укладення довгострокових договорів на транспортування газу між «Нафтогазом» і «Газпромом».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Від України документ підписав міністр Денис Малюська, від «Газпрому» угоду підписала заступник голови правління компанії Олена Бурмістрова.

Контекст. Уряд України розпорядився 28 жовтня схвалити проект мирової угоди в справі за позовом «Газпрому» до держави Україна. Позов «Газпрому» розглядався арбітражний суд ad hoc відповідно до Арбітражного регламенту Комісії ООН з прав міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ), справа ПТС №2019-10.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У Мінську 20 грудня був підписаний міжурядовий протокол Україна — РФ — Єврокомісія. Сторони попередньо домовилися, що «Газпром» виплатить «Нафтогазу» $2,9 млрд до 29 грудня за рішенням Стокгольмського арбітражу. Натомість український уряд підпише мирову угоду з «Газпромом» щодо врегулювання судових претензій АМКУ на $7,4 млрд.

Коментарі

Всі новини