У США схвалили рекордний штраф для Facebook в $5 мільярдів

Федеральна торгова комісія США схвалила рекордний штраф у $5 млрд для Facebook в рамках справи Cambridge Analytica. У ній розслідується витік персональних даних користувачів. Про це повідомило видання The Wall Street Journal.

За його даними, документ підтримали троє з п’яти членів комісії. Після цього матеріали за угодою передали в міністерство юстиції. Але коли відомство винесе остаточне рішення, ще невідомо.

Кілька впливових законодавців-демократів засудили таке рішення.

Контекст

  • Розслідування відносно Facebook почали в березні 2018 року. У ньому з’ясовувалося чи порушила компанія зобов’язання щодо захисту і зберігання особистих даних, після того, як Cambridge Analytica отримала доступ до даних десятків мільйонів користувачів соцмережі.
  • У квітні 2018 року Facebook повідомила, що Cambridge Analytica, яка займається просуванням політичної реклами, отримала доступ до даних майже 87 млн користувачів Facebook.
  • У травні 2019 року соцмережа заявила, що очікує штраф близько $5 млрд. Це буде найбільший штраф, який заплатить технологічна компанія Федеральної торгової комісії США. Відповідно, очікування компанії підтвердилися.
Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини