Facebook Pixel

У Росії готують серію терактів для мобілізації населення проти України

Спецслужби РФ готують серію терактів на власній території, щоб посилити антиукраїнську істерію та згуртувати населення на війну з Україною.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

Quote«Російські спецслужби планують серію терактів із мінуванням і підривом житлових будинків, лікарень і шкіл у російських населених пунктах. А також ракетно-бомбові удари по місту Бєлгороду або одному з міст Криму», — зазначив Кирило Буданов.

За його словами, провальне виконання плану мобілізації в Росії змушує путінський режим запускати подібні сценарії. Це дасть змогу емоційно сколихнути російське суспільство та консолідувати його проти українців.

Quote«Для цього вони планують вибухи в російських житлових будинках або ракетні обстріли, щоб звинуватити в цьому Збройні сили України та добровольчі батальйони та створити емоційну картину «звірств українських націоналістів», — повідомив Буданов.

Цілком можливо, що ці теракти буде подано як помста українців за Бучу та Краматорськ або як виправдовування жорстокості проти українського мирного населення.

Глава розвідки наголосив, що останніми днями російська пропаганда активно розганяє антиукраїнську істерію.

Quote«У Бєлгородській та Курській областях активно риють окопи, нагнітається паніка щодо уявного наступу українських добровольчих батальйонів і диверсійних груп», — уточнив Буданов.

Дуже символічно, що правління Путіна почалося з терактів у багатоквартирних будинках росіян. Це стало підставою для знищення Чеченської Республіки. Наразі схожу тактику вибудовують і проти України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉