Коронавірус проти парламенту: в Раді виявили 75 хворих, одна зі співробітниць померла – ЗМІ

У жовтні народні депутати планують зібратися тільки 20 жовтня. Фото: УП

У жовтні народні депутати планують зібратися тільки 20 жовтня. Фото: УП

Станом на 5 жовтня у Верховній Раді коронавірус виявили у 75-ти осіб: 49-ти народних депутатів і 26-ти співробітників апарату. Одна зі співробітниць секретаріату Верховної Ради померла. Про це повідомило видання ZN.UA.

Контекст. Ще 30 вересня Рада проголосувала за те, щоб 1 і 2 жовтня, а також з 5 по 9 жовтня працювати в комітетах, а не в сесійній залі, як було заплановано. Тоді спікер Дмитро Разумков повідомив, що за останні кілька днів в Раді виявили близько 10 випадків COVID-19.

У жовтні народні депутати планують зібратися тільки 20 жовтня для того, щоб розглянути законопроєкт про держбюджет-2 021.

Telegram Logo

П'ятого президента України і народного депутата Петра Порошенка 3 жовтня поклали в одну з київських лікарень через коронавірусне захворювання.

На кінці серпня COVID-19 підтвердили у лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. На кінці вересня про позитивний результат тесту на коронавірус повідомили лідер партії «Голос» Кіра Рудик, лідер партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, депутати Володимир Ватрас, Данило Гетманцев, Ігор Палиця та ін.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини