У Нацкомісії з енергетики та компослуг новий голова. Ним став колишній співробітник регулятора

Автор
Фото: facebook/Valeriy Tarasyuk

Фото: facebook/Valeriy Tarasyuk

Валерій Тарасюк став головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) замість Оксани Кривенко. Таке рішення прийняв оновлений склад регулятора шляхом таємного голосування.


У серпні 2014-го Тарасюк входив до складу членів Нацкомісії, але 2016-го його звільнили. Навесні цього ж року він очолив департамент судової роботи та експертного забезпечення правосуддя Мін'юсту.

До цього Валерій Тарасюк обіймав посаду віцепрезидента з правових питань у компанії «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» і входив до наглядових рад «Київобленерго» і «Рівнеобленерго».

Тарасюку належить ряд компаній — 100% «Тарасюк і партнери», 33% у «Правовий Лізі», 10% у «Метал інвест», 10% у Deelack Investmets Limited (Кіпр).

Контекст

29 жовтня президент Володимир Зеленський тимчасово, на термін до трьох місяців, увів до складу регулятора Руслана Кайдаша, який працює у Нацкомісії, депутатку Київської обласної ради Ольгу Бабій та керівника проєктів і програм нематеріального виробництва у держпідприємстві «Укренерго» Олексія Магду. До складу комісії також входять Оксана Кривенко, Олена Антонова і Дмитро Коваленко.

До цього президент звільнив з посад членів Нацкомісії Євгена Магльованого і Олександра Формагея.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

ДТЕК звинуватили в монополії, але дали час на виправдання

Антимонопольний комітет попередньо оцінив дії «ДТЕК Західенерго» і «Д. Трейдинг» (входить в групу ДТЕК) у зоні «Бурштинського енергоострова» як монопольне зловживання. Відомство вже завершило збір і аналіз доказів щодо цієї справи.

Хто очолить Ощадбанк: Мінфін обрав фіналістів

Міністерство фінансів визначило п'ять фіналістів конкурсу на посаду голови правління державного Ощадбанку. Крім Геннадія Хелемського, Галини Пахачук і Сергія Наумова, за даними джерела zn.ua, на посаду претендують також Антон Тютюн і Сергій Магдич.

Карантин відібрав прибуток у шести з десяти українських компаній

Пандемія COVID-19 вплинула на доходи, кількість працівників та інвестиції компаній. З усіх членів Американської торговельної палати 64% зафіксували зниження доходів. І тільки 5% мають підвищення доходів.