Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У МВФ закликали відмовитися забороняти криптовалюти

У МВФ закликали відмовитись забороняти криптовалюти. Скріншот: youtube/NCAER New Delhi

У МВФ закликали відмовитись забороняти криптовалюти. Скріншот: youtube/NCAER New Delhi

Проте не за добротою душевною, на думку МВФ, державам слід запроваджувати регуляторні механізми криптовалют, оскільки у разі їхньої заборони влада повністю втратить контроль над ринком цифрових активів.

Про це заявила головний економіст МВФ Гіта Гопінат на конференції Національної ради прикладних економічних досліджень (NCEAR).

Гопінат наголосила, що повністю заборонити криптовалюти неможливо через їхню децентралізацію. Користувачі криптовалют використовують децентралізовані інструменти, які не підпорядковуються законодавчим нормам та правилам жодної держави.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Багато бірж є офшорними і не підпорядковуються нормам конкретної країни», — зазначила головний економіст МВФ.

На початку грудня 2021 року в МВФ повідомили, що Гіта Гопінат обійме посаду першого заступника директора-розпорядника Джеффрі Окамото. Вона стане першою жінкою, яка зайняла цю посаду.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Фонд відстоює інтереси традиційних фінансових систем, тому не дивно, що бюрократи МВФ постійно піддають нападам децентралізовані фінанси. МВФ уже не вперше закликає до регулювання криптовалютної сфери, проте інструментарій у держав вкрай обмежений.

Зокрема, Фонд закликав владу Сальвадора відмовитися від використання біткоїну на державному рівні. Ця держава Центральної Америки стала першою в історії, яка визнала біткоін легальним платіжним засобом.

Нагадаємо, що в Україні децентралізовані фінанси регулюються законом «Про віртуальні активи». Також Верховна Рада України ухвалила закон «Про платіжні послуги», який містить загальні засади випуску цифрової валюти (CBDC) НБУ – цифрової гривні.

Коментарі

Всі новини