Facebook Pixel

Пара з Арізони зіграла перше весілля в метавсесвіті Decentraland

У метавсесвіті Decentraland пройшло перше весілля. У церемонії брали участь представник суду, свідки та близько 2 тис. гостей.

Для реєстрації шлюбу в метавсесвіті пара з Фінікса, що в Аризоні, Райан і Кендіс Херлі найняли юридичну компанію Rose Law Group. У реальному житті пара одружена вже 14 років.

2.jpg

За словами президента Rose Law Group Джордана Роуз, фахівці розробили цілу правову концепцію для укладення шлюбу, що має юридичну силу.

Наречений та наречена підписали віртуальну дошлюбну угоду, у якій ідентифікуються їхні особи та цифрові активи. Свідоцтво про шлюб було видано у вигляді NFT.

«Натепер у метавсесвіті немає правової основи для укладення шлюбу, тому питання про те, чи матиме він юридичну силу, більше залежить від контракту», — наводить Cointelegraph слова Роуз.

3.jpg

На церемонії також не обійшлося без технічних проблем. Деякі гості бачили наречену в сукні, інші — в толстовці, а частина запрошених її зовсім не бачила.

Нагадаємо, що техногігант Meta оголосив про набір 10 тис. високоспеціалізованих інженерів із країн ЄС, а саме з Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Польщі, Нідерландів та Ірландії протягом наступних п'яти років. Ці люди потрібні компанії для роботи над створенням свого віртуального світу — метавсесвіту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉