Facebook Pixel

ВМС вразили російське судно «Комуна» у Криму

ВМС вразили російське судно «Комуна» у Криму

ВМС вразили російське судно «Комуна» у Криму

В тимчасово окупованому Криму українським Військово-морським силам вдалося вразити корабель зі складу чорноморського флоту рф «Комуна». Про це повідомив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.

Quote«Характер пошкоджень верифікується. Але однозначно корабель виконувати завдання тепер не здатен», — наголосив Плетенчук.

Судно «Комуна» використовувалося для пошуку елементів, які цікавили керівництво ЧФ на місці загибелі крейсера «москва».

За словами Плетенчука, це судно виконувало завдання до останнього і мало на борту відповідне обладнання, підводні дрони.

«Комуна» — раритетне судно, у строю з 1915 року ще військово-морського флоту Російської імперії, пам'ятає Першу світову війну, тобто історичне судно. Це найстаріше судно у складі флоту рф, яке виконувало реальні задачі.

Quote«Насправді, незважаючи на свій дуже поважний вік, це було дуже унікальне судно забезпечення. І, звісно, його вихід зі строю – це навіть не декомунізація, це вже деімперіалізація російського флоту. Це буде повторюватися, поки у росіян не скінчаться кораблі або вони не заберуться з Криму», — сказав Плетенчук.

Про «Комуну»

«Комуна» — морське допоміжне судно ВМФ росії, рятувальник підводних човнів, за конструкцією — катамаран. Найстаріше судно ВМФ росії і найстаріше у світі судно, що фактично перебувало на озброєнні та виконувало бойові завдання.

Спущено на воду 1913 рік

Введено в експлуатацію 1915 рік

Основні характеристики:

  • Водотоннажність 3100 т
  • Довжина 96 м
  • Ширина 18,57 м
  • Висота 8,40 м
  • Осад 3,65 м
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉