Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У звільненому Херсоні майже половина побутових споживачів з електрикою: де у місті вже є світло

У Херсоні зі світлом вже понад 40% споживачів. Фото: slovoidilo.ua

У Херсоні зі світлом вже понад 40% споживачів. Фото: slovoidilo.ua

Станом на 17:00 вівторка, 29 листопада, у Херсоні електропостачання відновили близько 41% побутових споживачів. Також з електрикою вже й місцева залізниця. Про це повідомив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич.

Так, наразі у Херсоні електропостачання відновили у центральній частині міста та мікрорайонах ХБК, Шуменський, Таврійський та Острів.

Quote«З електропостачанням тепер й міська лікарня імені Лучанського. Також енергетики подали напругу на залізницю», — додав Янушевич.

За його словами, енергетики продовжують працювати над відновленням енергопостачання, щоб ще більше херсонців були зі світлом.

Варто зазначити, що подавати електроенергію у Херсон почали 26 листопада. У першу чергу були заживлені об'єкти критичної інфраструктури, й лише після цього світло почали давати побутовим споживачам.

Контекст. Українські військові звільнили Херсон, який знаходився в окупації з початку повномасштабного вторгнення рф, 11 листопада. За декілька днів до того росія наказала своїм військовим звільнити місто.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини