Facebook Pixel

Українська TransferGo та польська BLIK оголосили про співпрацю в мобільних платежах та переказах

Українська TransferGo та польська BLIK оголосили про співпрацю в мобільних платежах та переказах

Українська TransferGo та польська BLIK оголосили про співпрацю в мобільних платежах та переказах

Міжнародний сервіс грошових переказів TransferGo оголосив про співпрацю з BLIK – польською системою мобільних платежів, яка пропонує один із найпопулярніших безготівкових методів розрахунку в Польщі.

Загалом у Польщі TransferGo щороку фіксує стрімке зростання кількості транзакцій – у 2022 році їхня кількість сягнула 2,3 млн, що майже вдвічі перевищило показники попереднього року, а ось у 2023 році компанія очікує рекордного числа здійснених транзакцій – понад 3 млн.

Україна знаходиться у п’ятірці країн, куди відправляється найбільше переказів з Польщі через TransferGo. Крім того, у Польщі перебуває більш ніж 950 тис. українців, які мають потребу здійснювати миттєві та безпечні перекази додому.

Для того щоб переказати кошти за допомогою BLIK, потрібно мати рахунок у польському банку. Основна перевага переказу через BLIK — у шестизначному одноразовому коді, за яким можна здійснити платіж, навіть не маючи картки.

BLIK як спосіб оплати є також дуже популярним і серед українців, що проживають у Польщі. Це підтверджують також дані TransferGo. Лише за три місяці доступності BLIK у TransferGo близько 20% всіх транзакцій було зроблено за допомогою цього методу оплати.

Quote«Співпраця з BLIK є надзвичайно важливою для TransferGo, адже дозволяє нам полегшувати життя мільйонам мігрантів, зокрема з України, роблячи грошові перекази настільки ж простими, як надсилання СМС. Українці, що перебувають у Польщі, вже точно встигли спробувати, або ж бодай чули про BLIK», – каже співзасновник та генеральний директор TransferGo Даумантас Двілінскас.

За даними TransferGo, у 2022 році кількість українських користувачів сервісу зросла на 63% і сягнула позначки майже у 2,5 млн осіб. Користувачі TransferGo з різних країн здійснили більш ніж 5,5 млн переказів коштів в Україну. Значну частину переказів становили благодійні пожертви. Загалом, з 2017 року до листопада 2023-го через TransferGo в Україну було переказано понад 2 млрд євро.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉