Facebook Pixel

Допомога під час війни: українці отримали понад 50 млн євро через TransferGo

За 40 днів війни на картки українських банків через TransferGo надійшло понад 50 млн євро.


З 24 лютого українські мігранти та користувачі з інших країн здійснили понад 400 тис. транзакцій. З-поміж топ-5 країн, звідки переказували гроші, – Польща, Литва, Німеччина, Угорщина та Велика Британія.

До початку війни користувачі сервісу переказували гроші рідше й більшими сумами. Упродовж перших 40 днів війни кількість транзакцій на одного користувача зросла втричі, а сума переказу знизилася на 30%. Загалом обсяг грошових переказів в Україну в першому кварталі 2022 року зріс на 18% проти аналогічного періоду 2021 року.

Quote«Надання грошової допомоги Україні є життєво необхідним і важливим. Ми скасували всі оплати за миттєві перекази на картки українських банків, а також зробили можливим безплатно переказувати кошти перевіреним благодійним організаціям, зокрема й до Гуманітарного фонду Національного банку України. Додатково нам вдалося допомогти Посольству України у Великій Британії в організації проєкту With Ukraine, що зібрав понад 350 тис. євро допомоги», — наголосив СЕО та співзасновник компанії Даумантас Двілінскас.

Від самого початку війни TransferGo скасувала комісії за миттєві перекази в Україну – надіслати гроші на картки та IBAN усіх українських банків можна миттєво й безоплатно, навіть якщо карткою користуються за кордоном.

TransferGo також забезпечує перекази без жодних оплат і комісій на рахунки перевірених благодійних організацій, що підтримують Україну та українців у Європі. Так, із 24 лютого протягом 30 днів через сервіс було переказано понад 20 тис. євро до 16 організацій.

Нагадаємо, у 2021 році тільки за допомогою міжнародного онлайн-сервісу грошових переказів TransferGo трудові мігранти відправили в Україну понад 525 млн євро, що на 32% більше, як порівняти з 2020 роком.


Довідка. TransferGo – один із перших міжнародних сервісів грошових переказів, що зупинив перекази в Росію після 24 лютого 2022 року та скасував комісію за миттєві перекази на українські картки та банківські рахунки.

Наразі компанія з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі й Варшаві та штаб-квартирою в Лондоні обслуговує 3,5 млн користувачів на 160 ринках у країнах Європи, Азії, США, Канади та Латинської Америки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉