Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Топменеджер «Укртатнафти» та головний бухгалтер Полтавського ГЗК отримали підозри від БЕБ

Топменеджер «Укртатнафти» та головний бухгалтер Полтавського ГЗК отримали підозри

Топменеджер «Укртатнафти» та головний бухгалтер Полтавського ГЗК отримали підозри

У середу, 1 лютого, БЕБ повідомило про підозру в.о. першого заступника голови правління «Укртатнафти», повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки.

Слідство встановило, що службові особи підприємства «Укртатнафта» в січні 2022 року задекларували до сплати підприємством акцизний податок зі строком сплати 2 березня 2022 року, проте умисно не перерахували 605,9 млн грн податку до державного бюджету. Підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 200 млн грн.

Детективи Бюро економічної безпеки України також повідомили про підозру головному бухгалтеру ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Підприємство входить до складу групи компаній Ferrexpo, що належить Костянтину Жеваго, повідомили в БЕБ.

Як зазначається, підозрюваний видавав офіційні документи зі свідомо неправдивими відомостями, що дало змогу уникнути сплати податків на суму майже 2 млрд грн.

Нагадаємо: у середу, 1 лютого, українські правоохоронці провели резонансні обшуки та вручили підозри керівникам різного рівня в Міноборони, податковій службі та митниці. Окрім того, Кабмін звільнив усю верхівку Митної служби.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини