Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ТОП-5 головних новин за 6 грудня від The Page

ТОП-5 новин за 6 грудня 2022 року. Фото: Pixabay

ТОП-5 новин за 6 грудня 2022 року. Фото: Pixabay

6 грудня 2022 року Україна оговтувалася від наслідків масованого ракетного удару росії. У багатьох областях були перебої з електрикою та водопостачанням. Однак, за прогнозами, ракет у росіян залишилося не так уже й багато, а український бізнес готовий працювати, навіть якщо буде блекаут.

Публікуємо топ-5 новин від The Page.

Найскладніше з електрикою в Одеській і Київській областях

Енергетична система України потроху відновлюється після масованого ракетного удару росії 5 грудня 2022 року. Під час ракетної атаки найбільше постраждали Одеська та Київська області. Але критична інфраструктура працює.

На відновлення обсягів виробництва електроенергії до рівня, який був до ракетної атаки 5 грудня, потрібно ще кілька діб, повідомили в «Укренерго».

Простій 5 грудня коштував громадському транспорту 25 млн грн

Транспортні аналітики громадської ініціативи «Пасажири Києва» повідомили, що столиця та її жителі втратили 25 млн грн через те, що транспорт не працював три години під час ракетної атаки росії 5 грудня.

Водночас у Вінниці, де тривога також тривала майже три години, транспорт не зупинявся, і містяни могли ним користуватися. Відповідно втрат – 0.

Ще трохи: росіянам вистачить ракет лише на кілька ударів

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов повідомив, що росіяни мають обмежену кількість ракет. Їх вистачить ще на кілька масованих ударів.

Влада Києва опублікує перелік бізнесів, що зможуть працювати в разі блекауту

КМДА готує перелік бізнесів, які забезпечені автономними джерелами живлення й готові працювати за відсутності електропостачання. Влада розробила та закликає бізнес заповнити спеціальну форму. Підприємці зможуть внести в неї інформацію про свої заклади, які готові далі працювати на автономних джерелах живлення.

У 2022 українці гуглили, де купити генератор, шукали мапу повітряних тривог і читали про Арестовича

Google опублікував рейтинг запитів українських користувачів пошукової системи за підсумками 2022 року. До топ-5 увійшли карта повітряних тривог, новини України, єДопомога, карта України та Жириновський.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини