4 грудня 2022 всьому світу вчергове підтвердили, що росія краде українські врожаї. Київ ретельно підготувався до можливого блекауту, а ОПЕК+ вирішила не реагувати на раніше встановлений поріг цін на російську нафту.
ТОП-5 новин за 4 грудня 2022 року від був таким.
Росія-крадій: рф вкрала в Україні озиму пшеницю на $1 млрд
Україна втратила не менш як $1 млрд у вигляді пшениці, зібраної рф на окупованих територіях. Про це свідчать результати дослідження з використанням супутникових знімків програми NASA з продовольчої безпеки та сільського господарства (NASA Harvest).
Кишинів домовився про постачання електрики з Молдавської ГРЕС, що в невизнаному Придністров'ї
Молдавська Energocom підписала контракт із МГРЕС, що розташована в Придністров'ї, про закупівлю електроенергії за ціною $73 за МВт/год. Постачання електроенергії для Energocom почнеться з грудня.
МГРЕС поставить Молдові 204 тис. МВт.
Якщо в Києві блекаут: де зігрітися, набрати води, придбати продукти та ліки
Влада Києва опублікувала адреси магазинів, ринків, ТРЦ, аптек, ветклінік, бюветів, які мають автономне живлення та працюватимуть під час можливого блекауту після нових атак росії.
Важливо пам’ятати, що в разі повного блекауту поїзди метрополітену в Києві не курсуватимуть — станції підземки стануть пунктами обігріву.
РФ витрачає боєприпаси швидше, ніж здатна їх виготовляти — американська розвідка
Російське окупаційне військо в Україні витрачає боєприпаси швидше, ніж здатна виготовляти оборонна промисловість країни, заявили в розвідці США. Це зі свого боку змушує країну шукати допомогу в інших країнах, включно з Північною Кореєю.
Минулого місяця в Міноборони США заявляли, що росія випускає 20 тис. артилерійських снарядів на день.
ОПЕК+ залишила все як є: організація не відреагувала на рішення G7 щодо «цінової стелі» на російську нафту
ОПЕК+ не відреагувала на рішення G7 щодо «цінової стелі» на російську нафту. Група погодилася дотримуватися цільових показників видобутку. Зараз нафтовий ринок намагається оцінити вплив уповільнення китайської економіки на попит і «цінову стелю» від G7 на постачання російської нафти.
2 грудня Рада Європейського союзу погодилася встановити верхню межу (стелю) цін на російську нафту на рівні $60 за барель.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також