Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ТОП-5 головних новин за 4 січня від The Page

Росія готується до нового обстрілу України.

Росія готується до нового обстрілу України.

Росія готується до нового обстрілу України та змінює тактику застосування «шахедів» — розвідка

У середньому від жовтня 2022 року інтервал між масованими ракетними ударами російського окупаційного війська по Україні складає 7 — 14 днів. У розвідці вже бачать ознаки, які свідчать, що процес підготовки до нової атаки триває, і наголошують, що на вибір дати росіянами впливає одразу низка чинників, як-от: наявність ракет, погодні умови, свята тощо.

Агросектор України відновиться не раніше, ніж за 2 — 3 роки

Аграрний сектор України буде здатний повноцінно відновитися до показників довоєнного періоду не раніше, ніж за 2 — 3 роки, залежно від галузі, прогнозує Мінагрополітики.

Ринок нових авто в Україні у 2022 році обвалився до мінімуму з початку століття

За підсумками 2022 року українці придбали 37,9 тис. нових автомобілів. Як інформує «Укравтопром», зазначений обсяг став для нашої країни мінімальним із початку століття. Як порівняти з результатами за 2021 рік, ринок нових автомобілів в Україні просів одразу на 63%.

ProZorro: аукціони скасовано лише на пів року, конкурентні торги залишаються

Зміна правил проведення торгів на ProZorro — це тимчасовий крок, викликаний нестабільністю в енергетиці Україні. Уряд тимчасово, на 6 місяців, скасував тільки один з етапів торгів, щоб забезпечити рівний доступ до системи публічних закупівель ProZorro.

Ціна на газ у ЄС далі падає через теплу зиму — Bloomberg

Ціна на природний газ у Європі знизилася до мінімуму вперше з лютого 2022 року й падає далі.

За словами оглядачки Bloomberg Ванесси Дезем, протягом останніх трьох тижнів еталонні ф'ючерси на газ впали на 7,8%. Найнижчу ціну зафіксували в середу, 4 січня. Лютневі ф’ючерси в Амстердамі знизилися на 2,5% — до 70,50 євро за мегават-годину. 3 січня ціна також впала на 6,1%.

Як зазначає автор публікації, ціни й далі падають, оскільки тепла погода стримує попит і послаблює тиск на політиків і керівників центральних банків.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини