Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світовий банк виділить $12 млрд на боротьбу з коронавірусом

Світовий банк виділить $12 млрд державам, які входять в організацію, для допомоги їм у боротьбі з поширенням китайського коронавірусу і подолання його негативних економічних наслідків.

Як зазначається в пресрелізі Світового банку, кошти виділяють також для вжиття ефективних заходів у відповідь на коронавірус і для послаблення трагічних наслідків епідемії.

З цієї суми $2,7 млрд виділить Міжнародний банк реконструкції та розвитку — підрозділ Світового банку, який займається кредитуванням держав із середнім рівнем доходів. $1,3 млрд виділить Міжнародна асоціація розвитку, яка підтримує найбідніші країни (частину допомоги вони отримають у вигляді грантів).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ще $6 млрд виділить Міжнародна фінансова організація, а решту $2 млрд —Світовий банк за рахунок перерозподілу своїх витрат.

Quote«Крім заходів у відповідь на необхідність держав боротися з розповсюдженням вірусу, Світовий банк не тільки виділить екстрене фінансування, а й надасть рекомендації щодо економічної політики та технічну допомогу», — заявив президент організації Девід Малпасс.

Світовий банк об'єднує 189 країн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо: раніше Міжнародний валютний фонд і Світовий банк, посилаючись на швидке поширення коронавірусу, заявили, що використовуватимуть «віртуальний формат» для своїх весняних зустрічей у Вашингтоні.

Контекст. Коронавірус вперше з'явився в Ухані (Китай) наприкінці грудня 2019 року. За останніми даними, кількість інфікованих у світі зросла до 90,9 тис. осіб. Загиблих від вірусу вже понад 3,1 тис. 3 березня було зафіксовано перший випадок зараження коронавірусом в Україні.

Вірус спричинив найбільше впродовж 11 років падіння світових ринків. Зокрема, минулий тиждень виявився найгіршим для світових фінансових ринків з часів світової кризи 2008 року. Слідом за обвалом у США, що стався 27 лютого, наступного дня почали падати азіатські ринки. Падіння на ринках Азії тривало сім днів поспіль.

Крім того, вірус викликав зупинку випуску облігацій у світі, обрушив ціни на нафту та світові фондові індекси. Котирування нафти Brent впали нижче за $50 за барель. Востаннє подібне відбулося в грудні 2018 року. Також впали фондові індекси на американському, азіатському та європейському ринках.

Однак 2 березня американський фондовий ринок почав відновлювати свої втрати. Індекс Dow Jones 2 березня зріс на понад 5%, а S&P 500 і Nasdaq — на 4%. Dow Jones показав найбільше одноденне зростання з 2009 року, а S&P 500 і Nasdaq продемонстрували найсильніше одноденне зростання з кінця 2018 року.

Коментарі

Всі новини