Facebook Pixel

Супутники США виявили російську військову техніку в Лівії

Росія активно втручається в конфлікт у Лівії. Фото: Front News Int.

Росія активно втручається в конфлікт у Лівії. Фото: Front News Int.

Один із підрозділів Пентагону опублікував супутникові знімки лінії фронту лівійського конфлікту в районі міста Сирт. На них видно російську військову техніку. У повідомленні зазначається, що ця техніка належить так званій «ПВК Вагнера».

На опублікованих знімках дешифрировано бронеавтомобілі «Тигр», зенітні комплекси «Панцир-С1», машини розмінування, військово-транспортні літаки Іл-76 і бомбардувальники Су-24. У повідомленні підкреслюється, що Росія продовжує порушувати резолюцію Ради безпеки ООН 1970 року, активно поставляючи військову техніку учасникам конфлікту в Лівії.

edsp37oxyaaptpt.jpg

«Тип та кількість обладнання демонструє намір використовувати його для ведення наступальних бойових дій, а не надавати гуманітарну допомогу, і вказує на те, що російське Міністерство оборони підтримує ці операції», – вважає американський генерал Бредфорд Герінг.

Telegram Logo
edsp2rbxgaeqb-g.jpg

Контекст. США неодноразово й раніше звинувачували Росію у втручанні у внутрішні справи Лівії. Туди нібито перекидають російську військову техніку та бійців «ПВК Вагнера». Російська сторона стверджує, що інформація про присутність «ПВК Вагнера» в Лівії «ґрунтується на підтасованих даних».

Росія, ОАЕ, Катар і Єгипет у лівійському конфлікті підтримують сторону, яка бореться з міжнародно визнаним урядом цієї країни. Офіційну владу Лівії активно підтримує Туреччина, військовослужбовці якої фактично воюють на боці уряду.

Коментарі

Всі новини